Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > SM31TA501
SM31TA501
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SM31TA501 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SM31TA501
Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500 OHM 0.125W J LEAD
(I roto i nga Tae Uara)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae SM31TA501 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500 OHM 0.125W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73385 pcs Pepa Raraunga SM-3 & 31 Series Datasheet
Kāwai Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga Te manawanui ±20%
Kāhua Whakamutunga J Lead Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi Square - 0.173" L x 0.154" W x 0.134" H (4.40mm x 3.90mm x 3.40mm) Raupapa SM31
Tuhinga Whakatika Cermet Tuhinga 500 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa SM-31TA 500 OHM (501)
SM-31TA501
Tuhinga o mua 5
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment