Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > ST42EA105
ST42EA105
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ST42EA105 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ST42EA105
Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 107027 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae ST42EA105 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 107027 pcs Pepa Raraunga ST-4 Series Datasheet
Kāwai Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga Te manawanui ±20%
Kāhua Whakamutunga J Lead Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Raupapa ST42
Tuhinga Whakatika Cermet Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment