Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > PLA600F-24
PLA600F-24
PLA600F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PLA600F-24 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PLA600F-24
Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
In Stock 812 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Tau Wae PLA600F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 812 pcs Pepa Raraunga PLA Series Datasheet
Kāwai Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Raupapa PLA
Mana (Watts) 600W Ētahi Ingoa 1776-1556
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A