Home > Hua > Ngā Rei > Ngā Kaitautoko > DR2260D30WJ
DR2260D30WJ
DR2260D30WJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DR2260D30WJ me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DR2260D30WJ
Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Tau Wae DR2260D30WJ Kaihanga Crydom
Whakaahuatanga RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1372 pcs Pepa Raraunga DR22 Series, AC Datasheet
Kāwai Ngā Rei Ngaohihi - Tae 48 ~ 600 V
Momotuhi - Whakauru 4 ~ 32VDC Kāhua Whakamutunga Elevator Screw Terminal
Raupapa DR22 Packaging Bulk
Paa / Case SSR with Integrated Heat Sink Momo putanga AC, Zero Cross
Ētahi Ingoa CC2318
DR2260D30WJ-ND
Momo Tae DIN Rail
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Taumahi Kaute 30A