Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > CMF55152K00BEEA
CMF55152K00BEEA
CMF55152K00BEEA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CMF55152K00BEEA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CMF55152K00BEEA
Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Tau Wae CMF55152K00BEEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213056 pcs Pepa Raraunga CMFxx Series, Industrial
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±25ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Raupapa CMF
Tuhinga 152 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 152 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film