Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1812ES4R7J
ISC1812ES4R7J
ISC1812ES4R7J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ISC1812ES4R7J me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ISC1812ES4R7J
Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Tau Wae ISC1812ES4R7J Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 336MA 620 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155606 pcs Pepa Raraunga ISC-1812 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 1812
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa ISC-1812 Ratonga -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 336mA 620 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Whakatauranga onamata 336mA I teie nei - Maama -