Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1812ET680K
ISC1812ET680K
ISC1812ET680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ISC1812ET680K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ISC1812ET680K
Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 164MA 2.6 OHM SMD
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Tau Wae ISC1812ET680K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 164MA 2.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133833 pcs Pepa Raraunga ISC-1812 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato 1812
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa ISC-1812 Ratonga -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 68µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Wirewound Inductor 164mA 2.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 164mA I teie nei - Maama -