Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RN60C3301FRE6
RN60C3301FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RN60C3301FRE6 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RN60C3301FRE6
Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 656641 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Tau Wae RN60C3301FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 656641 pcs Pepa Raraunga CMF (Military RN/RL)
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Raupapa Military, MIL-R-10509/1, RN60
Tuhinga 3.3 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RN60C3301FRE6-MIL Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film