Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RN65C37R4FRE6
RN65C37R4FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RN65C37R4FRE6 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RN65C37R4FRE6
Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 37.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 190599 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Tau Wae RN65C37R4FRE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 37.4 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 190599 pcs Pepa Raraunga CMF (Military RN/RL)
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Raupapa Military, MIL-R-10509/2, RN65
Tuhinga 37.4 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RN65C37R4FRE6-MIL
RN70C8451FB14
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 37.4 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film