Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > S24SE150R9PDFA
S24SE150R9PDFA
S24SE150R9PDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona S24SE150R9PDFA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae S24SE150R9PDFA
Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 15W
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae S24SE150R9PDFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4151 pcs Pepa Raraunga S24SE, S24DE Series 15W
Kāwai Ngä Mea Mana - Poari Poari Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.6kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Raupapa S24SE
Mana (Watts) 15W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 941-1601
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 87.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High