Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - FET, MOSFET - Kotahi > DMNH4005SCT
DMNH4005SCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DMNH4005SCT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DMNH4005SCT
Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
In Stock 41344 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
50 pcs
Product parameter
Tau Wae DMNH4005SCT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 41344 pcs Pepa Raraunga DMNH4005SCT
Kāwai Hua Rawehake Utu Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) 20V Hangarau MOSFET (Metal Oxide)
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Raupapa -
Runa I (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 20A, 10V Whakaaetanga Mana (Max) 165W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2846pF @ 20V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 48nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 40V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 40V 150A (Tc) 165W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)