Home > Hua > Whakawhiti > Papatuku Puku > P16EER1KREDRED
P16EER1KREDRED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona P16EER1KREDRED me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae P16EER1KREDRED
Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae P16EER1KREDRED Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga D16, P16, L16 Series DatasheetP16EER1KREDRED Drawing
Kāwai Whakawhiti Whakaaetanga Ngaohiko - DC 24V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard, Illuminated
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa P16 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 24 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 8A (AC), 6A (DC)