Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32024B3474M000
B32024B3474M000
B32024B3474M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32024B3474M000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32024B3474M000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae B32024B3474M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 1.5KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54448 pcs Pepa Raraunga B32021-26 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV)
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)