Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32521C6104K
B32521C6104K
B32521C6104K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32521C6104K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32521C6104K
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae B32521C6104K Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322826 pcs Pepa Raraunga B32520-29 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V Te manawanui ±10%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Raupapa B32521 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-2444
B32521C6104K000
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression
Ngā hua e pā ana
B32521C6103K189 Image
  • Wahanga #:B32521C6103K189
  • Kaihanga:EPCOS
  • Whakaahuatanga:CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
  • I roto i te Stock:670176
B32521C6104K289 Image
  • Wahanga #:B32521C6104K289