Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32522C1474K000
B32522C1474K000
B32522C1474K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32522C1474K000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32522C1474K000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae B32522C1474K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285479 pcs Pepa Raraunga B32520-29 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V Te manawanui ±10%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Raupapa B32522 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-76809
B32522C1474K
B32522C1474K-ND
B32522C1474K000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.47µF