B32529C0823M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32529C0823M289 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | B32529C0823M289 |
|---|---|
| Kaihanga | EPCOS |
| Whakaahuatanga | CAP FILM 0.082UF 20% RADIAL |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 12800 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Tautuhinga Hua
Product parameter
| Tau Wae | B32529C0823M289 | Kaihanga | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP FILM 0.082UF 20% RADIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1123619 pcs | Pepa Raraunga | |
| Kāwai | Ngā Kaihautū | Whakaaetanga Ngaohiko - DC | - |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | Te manawanui | ±20% |
| Whakamutunga | PC Pins | Rahi / Rahi | - |
| Raupapa | B32529 | Ratonga | - |
| Packaging | Tape & Box (TB) | Paa / Case | Radial |
| Ētahi Ingoa | B32529C 823M289 B32529C823M289 |
Tae Mahi | -55°C ~ 125°C |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | - | Ngā āhuatanga | - |
| Rauemi Dielectric | Polyester, Metallized | Whakaahuatanga Taipitopito | 0.082µF Film Capacitor Polyester, Metallized Radial |
| Te kaha | 0.082µF | Nga tono | Automotive; EMI, RFI Suppression |