Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32529C3474M289
B32529C3474M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32529C3474M289 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32529C3474M289
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 250VDC RAD
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae B32529C3474M289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 20% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 278824 pcs Pepa Raraunga B32520-29 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Raupapa B32529 Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.47µF