Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32656S8684K577
B32656S8684K577
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32656S8684K577 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32656S8684K577
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM
(I roto i nga Tae Uara)
180 pcs
Product parameter
Tau Wae B32656S8684K577 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19968 pcs Pepa Raraunga B32656S Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 850V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 450V Te manawanui ±10%
Whakamutunga Screw Terminals Rahi / Rahi 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Raupapa B32656S Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular Box
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.457" (37.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.122" (28.50mm)
Ngā āhuatanga Low ESL ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Te kaha 0.68µF Nga tono Snubber