Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > B32671L1182J289
B32671L1182J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B32671L1182J289 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B32671L1182J289
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD
(I roto i nga Tae Uara)
3320 pcs
Product parameter
Tau Wae B32671L1182J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328801 pcs Pepa Raraunga B32671L,72L Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV)
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Te manawanui ±5%
Whakamutunga PC Pins Raupapa B32671L
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1800pF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT