Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > B37950K3152K062
B37950K3152K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B37950K3152K062 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B37950K3152K062
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 500V X7R 1210
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B37950K3152K062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 500V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4861 pcs Pepa Raraunga X7R Chip Cap
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm)
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)