Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > B37979N1101J054
B37979N1101J054
B37979N1101J054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B37979N1101J054 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B37979N1101J054
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B37979N1101J054 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5366 pcs Pepa Raraunga C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) -
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Raupapa B37979N Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-1012-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Te kaha 100pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency