Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > B37981M1102K000
B37981M1102K000
B37981M1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B37981M1102K000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B37981M1102K000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B37981M1102K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4310 pcs Pepa Raraunga X7R Leaded
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) -
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)