Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41041A4227M
B41041A4227M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B41041A4227M me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B41041A4227M
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B41041A4227M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4564 pcs Pepa Raraunga B41041, B43041 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa B41041
Ripple Current @ Low Frequency 232mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa B41041A4227M000 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 470 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF