Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41231A3339M000
B41231A3339M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B41231A3339M000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B41231A3339M000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B41231A3339M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57727 pcs Pepa Raraunga B41231 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B41231
Ripple Current @ Low Frequency 5.82A @ 120Hz Ratonga -