Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41505A9687M000
B41505A9687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B41505A9687M000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B41505A9687M000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B41505A9687M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60599 pcs Pepa Raraunga B41505 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B41505
Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz Ratonga -