Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41858C6108M9
B41858C6108M9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B41858C6108M9 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B41858C6108M9
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
3600 pcs
Product parameter
Tau Wae B41858C6108M9 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83969 pcs Pepa Raraunga B41858 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa B41858
Ripple Current @ High Frequency 2.653A @ 100kHz Ratonga -