Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B41889A3687M8
B41889A3687M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B41889A3687M8 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B41889A3687M8
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
7500 pcs
Product parameter
Tau Wae B41889A3687M8 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276729 pcs Pepa Raraunga B41889 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa B41889
Ripple Current @ High Frequency 1.54A @ 100kHz Ratonga -