Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43041A9106M
B43041A9106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43041A9106M me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43041A9106M
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B43041A9106M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4277 pcs Pepa Raraunga B41041, B43041 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 400V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa B43041
Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 104mA @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF