Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43088A9476M
B43088A9476M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43088A9476M me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43088A9476M
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae B43088A9476M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4501 pcs Pepa Raraunga B43088 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 400V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa B43088
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa B43088A9476M000
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Te kaha 47µF