Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43305A2158M82
B43305A2158M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43305A2158M82 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43305A2158M82
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
260 pcs
Product parameter
Tau Wae B43305A2158M82 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20547 pcs Pepa Raraunga B43305 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa B43305
Ripple Current @ Low Frequency 3.64A @ 100Hz Ratonga -