Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43305E2277M80
B43305E2277M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43305E2277M80 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43305E2277M80
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B43305E2277M80 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41341 pcs Pepa Raraunga B43305 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B43305
Ripple Current @ Low Frequency 1.33A @ 100Hz Ratonga -