Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43457A5688M3
B43457A5688M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43457A5688M3 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43457A5688M3
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
In Stock 616 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
24 pcs
Product parameter
Tau Wae B43457A5688M3 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 616 pcs Pepa Raraunga B43455,57 Series Standard
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm) Raupapa B43457
Ripple Current @ Low Frequency 15.7A @ 100Hz Ratonga -