Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43484A5478M000
B43484A5478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43484A5478M000 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43484A5478M000
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
(I roto i nga Tae Uara)
32 pcs
Product parameter
Tau Wae B43484A5478M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1028 pcs Pepa Raraunga B43464, B43484 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 3.028" Dia (76.90mm) Raupapa B43484
Ripple Current @ Low Frequency 14.4A @ 100Hz Ratonga -