Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43501E2337M60
B43501E2337M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43501E2337M60 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43501E2337M60
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B43501E2337M60 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52795 pcs Pepa Raraunga B43501 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B43501
Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 100Hz Ratonga -