Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43504E127M67
B43504E127M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43504E127M67 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43504E127M67
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
520 pcs
Product parameter
Tau Wae B43504E127M67 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27167 pcs Pepa Raraunga B43504 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 420V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa B43504
Ripple Current @ Low Frequency 720mA @ 100Hz Ratonga -