Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43504E2228M60
B43504E2228M60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43504E2228M60 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43504E2228M60
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
240 pcs
Product parameter
Tau Wae B43504E2228M60 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6866 pcs Pepa Raraunga B43504 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa B43504
Ripple Current @ Low Frequency 4.4A @ 100Hz Ratonga -