Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43505C5227M67
B43505C5227M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43505C5227M67 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43505C5227M67
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
60 pcs
Product parameter
Tau Wae B43505C5227M67 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10324 pcs Pepa Raraunga B41505_43505 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa B43505
Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 100Hz Ratonga -