Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508A5107M7
B43508A5107M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43508A5107M7 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43508A5107M7
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B43508A5107M7 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36800 pcs Pepa Raraunga B43508 Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B43508
Ripple Current @ Low Frequency 670mA @ 100Hz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa B43508A5107M 7
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.73 Ohms Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.23 Ohm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.23 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose