Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43508A9397M2
B43508A9397M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43508A9397M2 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43508A9397M2
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
520 pcs
Product parameter
Tau Wae B43508A9397M2 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17793 pcs Pepa Raraunga B43508 Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 400V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.46A @ 100Hz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa B43508A9397M 2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 450 mOhms Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 320 mOhm @ 100Hz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 320 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose