Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43540A9157M80
B43540A9157M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43540A9157M80 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43540A9157M80
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
460 pcs
Product parameter
Tau Wae B43540A9157M80 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29673 pcs Pepa Raraunga B43540 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 400V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa B43540
Ripple Current @ Low Frequency 1.39A @ 100Hz Ratonga -