Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > B43601A5107M67
B43601A5107M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B43601A5107M67 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B43601A5107M67
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
(I roto i nga Tae Uara)
640 pcs
Product parameter
Tau Wae B43601A5107M67 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44908 pcs Pepa Raraunga B43601 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 450V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa B43601
Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 100Hz Ratonga -