Home > Hua > Nga Matapihi - Whakawhitiwhiti, Nga Wae Tae > Ferrite Cores > B65661N0100A048
B65661N0100A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona B65661N0100A048 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae B65661N0100A048
Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae B65661N0100A048 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52097 pcs Pepa Raraunga B65661,62, B65812
Kāwai Nga Matapihi - Whakawhitiwhiti, Nga Wae Tae Whānui -
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato P 22 x 13
Raupapa B65661 Ētahi Ingoa B65661N 100A 48
B65661N100A48
B65661N100A48-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga N48
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa -
Teitei 6.80mm Putanga -
Whakaoti Uncoated Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 1990
Te roa o te roa (te) mm 31.6 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 63
Taimana 22.00mm Ko te Pouaka Core (ΣI / A) mm1 0.5