Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > CDR31BP240BFURAB
CDR31BP240BFURAB
CDR31BP240BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CDR31BP240BFURAB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CDR31BP240BFURAB
Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 100V BP 0805
Product parameter
Tau Wae CDR31BP240BFURAB Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 100V BP 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5483 pcs Pepa Raraunga CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema BP Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 24pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Te kaha 24pF Nga tono General Purpose