Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > CDR32BP100BFURAJ
CDR32BP100BFURAJ
CDR32BP100BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CDR32BP100BFURAJ me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CDR32BP100BFURAJ
Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 100V BP 1206
Product parameter
Tau Wae CDR32BP100BFURAJ Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 100V BP 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema BP Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose