Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
CDR33BP152BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona CDR33BP152BFURAJ me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae CDR33BP152BFURAJ
Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 100V BP 1210
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae CDR33BP152BFURAJ Kaihanga Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4950 pcs Pepa Raraunga CDR Series (MIL-PRF-55681)
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm)
Te Tae Tema BP Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose