Home > Hua > Nga Matapihi - Whakawhitiwhiti, Nga Wae Tae > Ferrite Cores > E14/3.5/5/R-3F36
E14/3.5/5/R-3F36
E14/3.5/5/R-3F36
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona E14/3.5/5/R-3F36 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae E14/3.5/5/R-3F36
Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga FERRITE CORE
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae E14/3.5/5/R-3F36 Kaihanga FERROXCUBE
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Nga Matapihi - Whakawhitiwhiti, Nga Wae Tae Whānui 5.00mm
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato E 14 x 3.5 x 5
Raupapa - Ētahi Ingoa 1779-1005
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga 3F36
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 14.00mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 3.50mm