Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > 0251012.MAT1L
0251012.MAT1L
0251012.MAT1L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0251012.MAT1L me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0251012.MAT1L
Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC AXL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
In Stock 184129 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0251012.MAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 12A 125VAC/VDC AXL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 184129 pcs Pepa Raraunga 251, 253 Series Datasheet
Kāwai Tiaki Awhe Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 251 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 45.2
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0055 Ohms
Whakatauranga onamata 12A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga CSA, UR