Home > Hua > Tiaki Awhe > Ngā kaiwhaiwhai > LFT301003CS
LFT301003CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona LFT301003CS me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae LFT301003CS
Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 300V 100A DIN
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
In Stock 904 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs
Product parameter
Tau Wae LFT301003CS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 300V 100A DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 904 pcs Pepa Raraunga LF Series Class T Fuseblocks
Kāwai Tiaki Awhe Tuhinga 300V
Kāhua Whakamutunga Box Lug Raupapa LFT
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 3
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 0.811" Dia x 2.157" L (20.60mm x 54.80mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related Class T
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 100A 300V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Whakatauranga onamata 100A