P2500SCMCLRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona P2500SCMCLRP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
| Tau Wae | P2500SCMCLRP |
|---|---|
| Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
| Whakaahuatanga | SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Tohu utu (I roto i nga Tae Uara) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Tautuhinga Hua
- Pepa Raraunga
Product parameter
| Tau Wae | P2500SCMCLRP | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Kāwai | Tiaki Awhe | Tuhinga o mua - I te State | 4V |
| Momotuhi - Tae Atu | 230V | Tuhinga o mua - Breakover | 290V |
| Raupapa | SIDACtor® | Packaging | Original-Reel® |
| Paa / Case | DO-214AA, SMB | Ētahi Ingoa | P2500SCMCLRPDKR |
| Tuhinga o mua | 1 | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) | 400A |
| I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 100A | I teie nei - Whakaorangia (Ih) | 120mA |
| Te kaha | 45pF |
- Ngā hua e pā ana
- Nga korero e pä ana
Ngā hua e pā ana
- Wahanga #:
P2502 - Kaihanga:
TPI (Test Products International) - Whakaahuatanga:
250MHZ X 100 2M CABLE LENGTH - I roto i te Stock:
- Wahanga #:
P2503 - Kaihanga:
250MHZ X 100 3M CABLE LENGTH - I roto i te Stock:
P250BR - Kaihanga:
PROBE W/READOUT 250MHZ X10 1.2M - I roto i te Stock: