Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > TPSMB60A-VR
TPSMB60A-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona TPSMB60A-VR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae TPSMB60A-VR
Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 347728 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae TPSMB60A-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 347728 pcs Pepa Raraunga TPSMB-VR Series
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V
Ngā Hononga Korekore 1 Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Capacitance @ Frequency -